Stół klasyczny: pierwszy model

To był mój pierwszy stół zrobiony bez profesjonalnych narzędzi. Grając spędziłem przy nim niezliczoną ilość godzin wraz z Żoną i znajomymi. Do tej pory zdjęcia te robią na mnie wrażenie i przywołują wspaniałe wspomnienia. Nowi właściciele cenią sobie rozwiązania techniczne tego produktu.

 

Blat górny zbudowany został przy zastosowaniu płyt kompozytowych i okleiny termoplastycznej, imitującej włókna węglowe. Blat ten wsparty został na drewnianym ruszcie nadającym ekstra sztywność a dodatkowo ruszt ten blokuje blat w narożnikach od wewnątrz.

 

Odpowiednia grubości i zaoblenia kantów band zapewniają wygodę przy rozgrywce. Stabilne wsparcie dla łokci zapewnia solidna konstrukcja z litego drewna

 

Dostawki dla Graczy dają ekstra miejsce np. na karty postaci i ich przedmioty oraz umiejętności, sprawdzają się też jako „private place” miejsce jakże cenione w grach z opcją zdrajcy choćby takich jak „Martwa Zima” lub „Battlestar Galactica” nie wspominając o tym, że równie dobrze można na nich trzymać napoje lub jedzenie. Dzięki Swojej konstrukcji mocowane są bezinwazyjnie bezpośrednio na bandy stołu. 

 

 

CENA: 1600zł

+ Wysyłka